مقالات درب ضد صدا

درب کشویی آکوستیک

درب کشویی آکوستیک

درب های کشویی در طیف درب های محبوب و پر کاربرد قرار دارد که به دو شکل تولید می شوند که یکی اتوماتیک و دیگری دستی است البته درب های اتوماتیک کاربرد بیشتری دارند . که علت آن این است که کار کرد و راحتی عبور افراد راحت تر است .

مزایا درب های کشویی آکوستیک

درب های آکوستیک  باعث سهولت رفت و آمد عابرین ،  جلو گیری از هدر رفتن انرژی ،ظاهر زیبا و جذاب ، رفت و امد رو نیز کنترل می کند همچنین  علاوه بر تمام این کارایی به دلیل آکوستیک بودن مانع ورود و خروج صدا می شود.

از دیگر مزایای درب های کشویی آکوستیک   در مدل و طرح ها و ابعاد و سایز های مختلف تولید می شود و به دلیل این تنوع در تولید متناسب با هر سلیقه و مکانی این درب ها موجود است.

جنس درب های کشویی آکوستیک

درب های کشویی آکوستیک معمولا از شیشه ساخته می شوند که  اندازه ان از ده میلیمتری شروع می شود  و گاهی به بیست میلیمتری نیز می رسد. عرض این درب ها نیز ۲متر است و برای حفظ امنیت معمولا صد گلوله هستند . درب های کشویی آکوستیک برای ضد صدا بودند از عایق هایی استفاده می شود که  بتواند با شیشه ترکیب شود . و رنگ بندی آن نیز متفاوت است  به صورت طلایی ‌، قهوه ای ، سفید ، مشکی ، آبی ، و…. طرح های چوب نیز در آن استفاده می شود.

جنس درب های کشویی آکوستیکاجزای درب های کشویی آکوستیک

اگر به صورت اتوماتیک باشند اجزای آن به شرح زیر می باشد:

موتور ، تسمه ، سیستم کنترل ، جنس بدنه

موتور :  یک اهن ربا در آن موجود است که باعث می شود باز و بسته شدن آن آرام و بی سر و صدا باشد و علت اتوماتیک بودن آن نیز همین آهن ربا است.

تسمه : قسمتی است که مقاوم و محکم است و به راحتی دچار پارگی نمی شود.

سیستم کنترل : این سیستم قابلیت باز و بسته شدن ، تشخیص فاصله را به صورت اتوماتیک و هوشمندانه دارد.

جنس بدنه : جنس بدنه معمولا از آلیاژ آلومینیومی است که قابلیت انعطاف دارد.

اگر درب به صورت دستی باشد . دسته ای وجود دارد که با کشیدن آن درب باز و بسته می شود .که امروزه بسیار کم از این نوع درب  کشویی استفاده می شود.

کاربرد درب های کشویی آکوستیک

درب های کشویی آکوستیک برای هر مکانی مناسب هستند اما بیشترین کاربرد آن ها در مکان  های زیر می باشد : در ورودی منازل مسکونی و ساختمان ها ، مراکز اداری و تجاری ، فروشگاهی ، و در ورودی دفاتر کاری

قیمت و خرید درب های کشویی آکوستیک

این درب ها با توجه به قابلیت ها و فوایدی که دارند امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند . شما می توانید درب های کشویی آستیک که قابلیت ضد صدا هستند را در ابعاد و سایز ها و رنگ های مختلف خریداری کنید.  با خرید این درب دیگر نگران ورود و خروج صدای زائد و مزاحم نباشید.

قیمت درب آکوستیک کشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *