مقالات درب ضد صدا

بهترین مدل های لمسه کوبی پشت تخت

تخت تک نفره لمسه کاری

لمسه کاری یا لمسه دوزی به نوع خاصی از دوخت پارچه های مبلمان، تخت خواب و یا پارچه های اجرا شده روی دیوار می باشد. در این حالت از طرح دهی به پارچه ها، برجستگی ها و فرورفتگی هایی بطور منظم روی پارچه ایجاد می شود که معمولا بصورت لوزی شکل می باشد. در این مقاله انواع مدل های لمسه دوزی تخت خواب تقدیم حضورتان شده است.

تخت لمسه کاری
لمسه کوبی تخت
لمسه کاری تخت
تخت لمسه کاری شده

مدل های لمسه کاری تخت مدرن و شیک

در لمسه کوبی فرورفتگی ها به علت دوخت دکمه روی پارچه ها ایجاد می گردد. درمورد تخت ها اکثر لمسه کاری ها رویپارچه های چرم و مخمل تخت ها انجام می شود و برای تمیز شدن لمسه کاری نیاز است کادری مجرب و حرفه ای این کار را انجام دهند. در تختخواب ها معمولا لمسه کوبی را در جلو و پشت تختواب انجام می دهند که زیبایی بی نظیری را به فضای اتاق خواب اضافه می کند.

تخت مدرن لمسه کاری شده
لمسه کوبی تخت مدرن
تخت سلطنتی لمسه کوبی شده
لمسه کوبی تخت

انواع مدل های تخت خواب لمسه کوبی شده

هنگام خرید تختواب متوجه می شوید انواع طرح و رنگ های تخت لمسه کاری شده وجود دارد، اما نکته جالب اینجاست که شما خود می توانید تخت خواب خود را حتی اگر هنگام خرید لمسه کاری نشده بود، بعد از خرید با سپردن به متخصص لمسه کاری کنید.

روش لمسه کاری به این صورت است که بعد از نشانه گذاری قسمت هایی که قرار است لمسه دوزی یا دکمه دوزی را روی این نقاط انجام دهیم، آن ها را دریل می کنیم و بعد با سوراخ کردن فوم روی چوب پارچه را روی فوم می کشیم

تخت تک نفره لمسه کاری
لمسه کاری پشت تخت
لمسه دوزی تخت
تخت دکمه کاری شده
لمسه کوبی پشت تخت

بسبار مهم است که برای لمسه کاری از پارچه های درجه 1 استفاده شود و به همین دلیل استحکام تخت هایی که لمسه کاری می شوند بسیار بالا تر از سایر تختخواب ها است لمسه کاری برروی تخت های یک نفره و دونفره قابل اجراست

همانطور که اشاره شد لمسه کاری بر روی انواع رنگبندی تخت از تیره تا روشن قابل اجراست و معمولا برای اتاق های کوچک از رنگ روشن و برای اتاق خواب های بزرگ از رنگ های تیره تر استفاده می شود.

برای لوکس و لاکچری بودن اتاق خوابتان می توانید از تخت خواب های سلطنتی لمسه کاری شده استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *