مقالات درب ضد صدا

چرم آکوستیک

چرم آکوستیک

اینبار میخوایم درباره آکوستیک سازی درب  به وسیله چرم و تاثیر اون در زیبایی محیط مورد نظر مطالبی رو عنوان کنیم :

خب باید اول به این اشاره کنیم که

چرا درب آکوستیک تاثیر به سزایی  در زیبایی دکوراسیون داخلی دارد؟

برای ساختن و آماده سازی درب آکوستیک از چرم (درب چرمی) برای روکش درب (فضای بیرونی) استفاده می کنن . همونطور که خفن ترین طراحای دکوراسیون اظهار دارن ، چرم تاثیر شایانی در دکوراسیون داخلی و تزئینات محیط شما میزاره  (این مورد بستگی زیادی به نوع و سبک دکوراسیون داخلی شما دارد) .

بیشتر بدانید: پارچه کوبی دیوار

درب چرمی یکی از مواردی که قطعا تاثیر خیلی شگرفی در زیبایی محیط شما داره و با انتخاب مناسب و دقیق درب چرمی خود می توانید هدیه مناسبی به دکوراسیون و تزئینات داخلی خود با کمترین هزینه داشته باشی .

حالا دلیل استفاده از چرم چیه ؟

از دلایل استفاده از چرم برای روکش درب چرمی می تونی به مقاومت اون برای عمر بالای این محصول اشاره کرد. اگر چرم با کیفیتی (چرم مصنوعی با کیفیت) انتخاب کنی ، میشه بالای  ۵ سال بدون پایین اومدن کیفیت و شل شدگی و همچنین وا رفتگی چرم از اون استفاده کنی. به همین علت که توصیه می کنن انتخاب نوع چرم رو به خود تعمیر کار سپرده بشه (در صورت انتخاب تعمیر کار باتجربه و دارای نمونه کار خوب) .

بیشتر بدانید: درب آکوستیک سرویس بهداشتی

شما فقط به سلیقه خوبتون رنگ و مدل چرم را انتخاب کنی کفایت می کنه.  مثل: چرم راه راه  ، پوست ماری و…

خیلی با دقت و هوشمندانه چرم رو برای درب یا دیگر قسمت های دکوراسیون انتخاب کن

طراحی دکوراسیون یکی از مهندسی ترین هنر هایی که می تونه توی دنیا وجود داشته باشه. دانش و توان اجرائی اون یک طرف، ذوق و سلیقه طراحی هم به یک طرف که قطعا در ساختن یک درب آکوستیک و همچنین دیگر قسمت های دکوراسیون شما نقش به سزائی میتونه داشته ولی اگر پول کافی برای طراحی جدید دکوراسیون داخلی منزلت نداری نگران نباش، می تونی با کمی هوشمندانه فکر کردن هزینه های خودت رو کاهش بدی و یک دکوراسیون داخلی نو و جذاب با کمترین هزینه داشته باشی.

بیشتر بدانید : لمسه کوبی

درب چرمی آکوستیکلازم نیست درب چرمی نو بخریم ؟

شاید از خودت بپرسی اگه نخریم پس باید چیکار کنیم؟ … یکی از راه های عالی به ‌جای خریدن درب چرمی اینه که درب چوبی قدیمی خودمونو به یک درب چرمی جدید با روکش چرم درب با کمترین هزینه و تقویت شده تبدیل کنیم . روکش درب چرم و چرمی کوبی در دکوراسیون محل کار یا اتاق مدیریتی شما تاثیر بسیار زیادی برای اتاق‌ها و به‌خصوص اتاق مدیریتی داره.

تبدیل در چوبی قدیمی به یک درب چرمی جدید می تونه کار کاملا عاقلانه ای باشه ، به این دلیل که این کار با پرداخت بسیار کمتری نسبت به خرید در چرمی یا یک در جدید صورت میگیره و این کار را شرکت‌های خصوصی، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی زیادی توی ایران انجام میدن.

و اما در مورد قیمت درب چرمی اگر تردید داری

در این بخش خیلی نگران نباش، چون صنعت برتر با تنوع در رنگ و نوع چرم و کادر مجرب و منصف متناسب با بودجه شما ، بالاترین کیفیت و خدمات ممکن رو به شما ارائه میده اما به صورت کلی قیمت های درب چرمی بر اساس نوع چرم کوبی درب اتاق و یا محل درب چرمی مدیریتی میتونه متفاوت باشه. هزینه و تعرفه چرم کوبی درب بر اساس مشاوره رایگان که صنعت برتر در خدمت شما میزاره مشخص میشه . قیمت چرم تاثیر بسیار زیادی بر هزینه تمام شده درب شما داره، توجه کنیم حتما از چرم درجه یک در زمان چرم کوبی درب استفاده بشه و حتما چرم درب دارای ضمانت باشه. چرم کوبی درب در محل هم انجام می‌شه. درب چرم کوب در محل نصب می‌شه و میتونی درب چرمی مدیریتی را در محل بسازی.

درب آکوستیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.