عکس ها را ورق بزنید

تعدادی از نمونه کارهای ما

سریع، باکیفیت و به صرفه

انواع لمسه دوزی و لمسه کوبی در صنعت برتر

تبدیل درب به درب آکوستیک، صداگیری دیوار با لمسه کوبی و لمسه دوزی و لمسه دوزی بر روی مبلمان تنها بخشی از خدمات گروه صنعت برتر می باشد. همین الان با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

  • تبدیل انواع درب به درب آکوستیک
  • مشاوره رایگان در محل
  • صداگیری دیوار

قیمت درب آکوستیک و لمسه کوبی درب

قیمت درب آکوستیک چرمی بستگی به نوع درب شما دارد؛ برای ساخت و تبدیل درب چوبی، به درب آکوستیک چرمی، این چوب یا آلیاژ درب هست که بر قیمت درب ضد صدا آکوستیک تاثیر خواهد گذاشت. در مثال دیگری می‌توان به لمسه کاری درب اشاره کرد؛ تنها لمسه کاری درب آکوستیک شما می‌تواند هزینه‌ای بین 200،000 هزار تومان تا 1.500.000 میلیون تومان داشته باشد. استفاده از سوزن گل‌میخ گران قیمت یا مواد دیگر برای لمسه کوبی و تعداد آنها تاثیر زیادی بر قیمت لمسه کاری درب آکوستیک دارد.

صنعت برتر برای سفارشات با تعداد بالا، ارگان ها و شرکت ها تخفیفات ویژه در نظر دارد.

تاثیر لمسه کوبی بر زیبایی خانه

لمسه کوبی هم تاثیر بسیاری زیادی در زیبایی درب در دکوراسیون داخلی دارد. از مزایای لمسه کاری بر روی آکوستیک درب می‌توان به عایق صدا (طول موج) اشاره کرد که تاثیری هرچند کوچک در کنترل ورود و خروج صدا دارد. برای لمسه دوزی بر روی درب معمولا از اشکال هندسی استفاده می‌کنند و در صورت کیفیت بالا لمسه کوبی می تواند تا چندین سال برای شما بدون هیچ در رفتگی برای شما قابل استفاده باشد. این مورد همانند لمسه دوزی مبل است. البته این مورد به طراحی و دوخت چرم بستگی زیادی خواهد داشت. برای لمسه کوبی آکوستیک درب معمولا از سوزن‌های گل میخ و دکمه استفاده می‌شود. این سوزن ها می تواند از طرف مشتری خریداری شود و به استادکار داده شود ویا می‌توان این مورد را به دست با تجربه استاد کار بدهیم. لمسه کاری بر روی درب کاری زمان بر است و به همین دلیل تاثیر زیادی بر روی درب خواهد داشت. برای لمسه کاری و لمسه کوبی نیاز به استفاده از پارچه ویا چرم‌های باکیفیت است. اشکال هندسی بر روی چرم یا پارچه کشیده می‌شود و خطها از طرف خیاط در مرحله بعد کشیده می‌شود.

امکان شستشوی درب لمسه کوبی، درصورت استفاده از روکش چرم وجود دارد

درب آکوستیک ضد صدا کجا استفاده می‌شود؟

ممکن است که درب‌ آکوستیک ضد صدا معمولا در استودیو‌های ضبط صدا استفاده شود ولی باید به این نکته توجه کرد که اتاق هایی وجود دارد که به همان اندازه که در استودیو ها مهم است صدا وارد یا خارج نشود، در اتاق‌هایی مثل دفتر مدیریت هم بسیار مهم هستند. درب آکوستیک بیشتر در سالن همایش، سالن آمفی تئاتر، استودیو موسیقی و… استفاده می‌شوند. امروزه شرکت ها و مدیران سازمان ها تمایل بسیار زیادی پیدا کرده اند که از درب آکوستیک در اتاق‌های مجموعه خود استفاده کنند. درهای آکوستیک می‌توانند هم شکیل باشند هم عایق صوتی و حرارتی خوبی برای اتاق‌های مدیران سازمان ها و شرکت ها باشند.
زمانی که آکوستیک بر روی درب انجام می‌شود، از چرم برای زیبایی آن استفاده می‌کنند که به آن درب چرمی می گویند.
درب چرمی زیبایی و احساس بیشتری در دکوراسیون داخلی شما ایجاد خواهد کرد.

استفاده از چرم و لمسه دوزی بر روی درب آکوستیک در جهت زیبایی بصری این درب هاست

درب آکوستیک و درب ضد صدا چه کاربردی دارد؟

یکی از مکان‌هایی که بیشترین استفاده را از درب آکوستیک دارد، استودیو ضبط است. در حین ضبط یک آهنگ یا برنامه نباید هیچ‌گونه صدایی به درون استودیو نفوذ کند. به همین دلیل استفاده از درب‌های آکوستیک و درب ضد صدا در این مکان‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. وجود این درب‌ها می‌تواند به صاحبان استودیو کمک کند که در اتاق‌های مختلف صداهای مختلف را ضبط کرده و هر اتاق را به خوبی ایزوله نمایند. به علاوه استفاده از درب‌های ضد صدا برای واحدهای آپارتمانی نیز یک امر ضروری است با وجود چنین درب‌هایی صداهای داخل منزل به بیرون نفوذ کرده و حریم خصوصی افراد حفظ خواهد شد. همچنین شما با خیال راحت می‌توانید یک جلسه فوق محرمانه را در پشت درب‌های آکوستیک یا درب ضد صدا برگزار نمایید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت نفوذ صدا به گوش نامحرمان نداشته باشید. به همین دلیل بیشتر شرکت‌ها در ساخت اتاق کنفرانس خود از درب‌های آکوستیک استفاده می‌کنند تا بتوانند تصمیمات مهم را بدون نگرانی از درز صدا به بیرون با صدای بلند اعلام کنند. یکی دیگر از موارد پرکاربرد درب‌های آکوستیک و درب ضد صدا استفاده از آن برای ساخت درب دستشویی است. در محیط‌های کوچک یا اداری درب‌های ضد صدا می‌توانند بهترین گزینه برای حفظ حریم خصوصی افراد در دستشویی‌ها باشند. به طور کلی هر مکانی که نیاز به یک محیط ایزوله داشته باشد که بتوان صحبت‌های جریان یافته در آن را از گوش نامحرمان به دور داشت، گزینه مناسبی برای استفاده از درب آکوستیک و درب ضد صدا است. به عنوان مثال اتاق‌های بازجویی یا بازرسی پلیس، آزمایشگاه‌ها، مراکز مشاوره و اتاق پزشکان از مهم‌ترین مکان‌هایی است که باید درب آکوستیک و درب ضد سرقت مورد استفاده قرار گیرد.

جهت دریافت مشاوره و سفارش سریع درب های آکوستیک با شماره 09121995381 تماس بگیرید